تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

کسب درآمد در اینترنت خیلی ساده هستش فقط باید راهش رو بلد باشید تا بتونید درآمد میلیونی در روز داشته باشید شما دوستان می توانید با پکیجی که ما براتون تهیه کردیم کسب درآمد خود را از همین لحظه شروع کنید تا بتونید زندگی رویایی خودتون رو خودتون خلق کنید نه شخص دیگری چون شما مسئول تمام زندگی خود هستید.پس عجله کنید تا از این فرصت طلایی استفاده کنید.

امروز پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پرفروش ترین ها

  پر فروش ترین های فورکیا


  پر بازدید ترین های فورکیا

  پیوند ها

  آمار بازدید

  • بازدید امروز : 3
  • بازدید دیروز : 15
  • بازدید کل : 3397

  کسب درآمد روزی 1 میلیون تومان


  کسب درآمد روزی 1 میلیون تومان

  درآمد از اینترنت روزی 100 هزار تومان تا یک / 1 میلیون تومان تست شده و تضمین شده

   

   

   

   

  بسم الله الرحمن الرحیم

   

  محصول آپدیت شد

  1397/10/16

  اضافه شدن ویدئو و فایل صوتی و پی دی اف جدید

  لطفا متن توضیحات و کامنتها را بخوانید

  * نکات مهم *
  لطفا قبل از ارسال پیام های ارتباطی با ما و پرس و جو سوال ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و بخش های "پرسش های متداول" و "دیدگاه های کاربران "به همراه پاسخ های داده شده نیز با دقت خواندن. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی می پرسید سوال هایی هستند که در این صفحه پاسخ داده شده اند و این موضوع باعث می شود پاسخگویی به افرادی که مشکلات دیگر دارند کاهش می یابد.پس لطفا از پرسیدن سوالات تکراری و بی تفاوتی از حمایت خودداری کنید زیرا در این صورت از پاسخ دادن به شما معذریم.

  این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده قادر به داشتن شغل مناسب باشند، به سختی می توانند درس بخوانند و بعضی دیگر نیز انتخاب های دیگری را انتخاب می کنند. هرکس به طریقی در کمال است تا بتواند درآمد ایده آل را داشته باشد. اما متأسفانه اکثر این تقابل ها بی نتیجه مانده اند. کسانی که درس میخوانند معمولا بعد از فارغ التحصیلی در شکستن اشتغال موفق میشوند و تمام زحماتی که این همه سال را میگذرند و شبهای بیخوابی که برای درس خواندن متحمل شدند، به راحتی هیچ و پوچ میروند و بر باد میروند. افرادی که راه های دیگر را انتخاب می کنند، معمولا به دلیل عدم داشتن سرمایه زیر دست این و آن میشانوند و تا آخرعمرشان هم زیر دست. در نهایت نتیجه این شده است که بسیاری از جوانان بیکارند و حتی پول شارژه خود را ندارند و بسیاری دیگر نیز به سختی کار با حقوق پایین مانند کار در رستوران ها و کارگران در نقاط مختلف و بدون هیچ زحمتی از شرایط زندگی خود رضایت ندارند ... در این میان عده کمی نیز با زحمت فراوان دولت های دولتی پیدا می کنند که هم نمی توانند و می توانند یک زندگی گندم و نیمی داشته باشند. با شغل های دولتی می توانید با 12 ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح بسیار زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزی حدود 70 هزار تومان رسید. خب با این شغل ها افراد حتی زمان بودن در کنار خانواده خود هم به زور می یابند چه برسه به تفریح ​​آن با این حقوق اندک! با شغل های دولتی می توانید با 12 ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح بسیار زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزی حدود 70 هزار تومان رسید. خب با این شغل ها افراد حتی زمان بودن در کنار خانواده خود هم به زور می یابند چه برسه به تفریح ​​آن با این حقوق اندک! با شغل های دولتی می توانید با 12 ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح بسیار زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزی حدود 70 هزار تومان رسید. خب با این شغل ها افراد حتی زمان بودن در کنار خانواده خود هم به زور می یابند چه برسه به تفریح ​​آن با این حقوق اندک!

  پس همه افراد دنبال یک راه برای کسب درآمد زیاد برای کار آسان و زمان کاری اندک هستند. جالب است بدانید این راه جادویی و فوق العاده بسیار وقت است که جلوی چشم همه افراد قرار دارد اما افراد از آن در جهت کارهای بی فایده و بی فایده استفاده می کنند. این راه جادویی را همه ما می دانیم: اینترنت!

  بسیاری از افراد ثروتمند و موفق جهان که عکس های خود را مدام در تلویزیون و اینترنت و مجلات مشاهده می کنند از طریق همین اینترنت به این ثروت دست یافته اند. بنده خودم چند سال پیش از اینترنت فقط برای کارهای بیهوده مانند دانلود فیلم های مختلف و چرخاندن در شبکه های اجتماعی استفاده می شود. اما زمانی رسید که دیگه واقعا از وضعیت موجود خسته شدم و دنبال یک تغییر بزرگ در زندگیام بودم. من دوست دارم به جای اینکه ماشین های مدل بالا و لوکس را فقط در فیلم ها و یا در خیابان ها ببینم، خودم یکی از آنها را داشته باشم. من دوست داشتم به جای اینکه مکان ها و مناظرات زیبا را فقط در فیلم ها ببینم، خودم را به آنجا سفر کنم و لذت ببرم. دوست داری و مادرم و خانوادهام بهم افتخار کنن. پس تصمیم گرفتیم دنبال راه های کسب درآمد درست و حسابی از اینترنت بگردیم. تبلیغات مختلفی در سایت های مختلف دیدیم. در سایت های مختلف آموزش به عنوان آموزش درآمد زیادی از اینترنت فروختند که هر کدام از آنها دارای قیمت های مختلف بودند. از 1000 تومان شروع می شود تا بیست و سی هزار تومن.بنده تقریبا همه آموزش هایی که در زمینه کسب درآمد اینترنتی در سایت وجود داشت، خریداری شده اما واااااااا همشون به معنای واقعی کلمه ناسکار بودن است. یکی از ماموریت های آموزشی در سایت های هری و کافر می توان گفت، یکی از روش های سرمایه گذاری در بیمه نامه، و تا آخر آن همشون، دو صفحه سه حرف اول و دوم را به پایان رساندند. من منممممممممممم با چند صفحه چرت و پرت و پولی که برای خرید این فایل ها از دست دادم. یکی از آن ها این است که به من بگو آخه آدم عاقل اگر این حق را داشته باشند و این راه درآمد می گیرند، پس چرا قیمت آموزش آنها نهایتا 20-30 هزار تومان است؟ چیزی که باعث درآمد میلیونی شود چطوری می شود قیمتش خیلی قدر کم باشه!

  دیگه کلا ناراحت شدم و دست از تلاش برداشتم. حتی دیگه خالی از کارهای بیهوده سابق من مثل فیلم سینو هم نبودم! تا یک روز یکی از دوستان من که برای تحصیل به بلاروس سفر کرده بود تماس گرفت و پرسید و خیلی با همدیگه صحبت کردیم. در میان صحبت هامون بهم گفت که در بلاروس کار می کند و کارهای خود را با استفاده از اینترنت انجام می دهد و در آنجا کسب و کار اینترنتی برای خود راه انداخته و کاری که انجام می دهد بسیار آسونن و تخصص و زمان زیاد است. و گفت که اتفاقا این کارها در ایران خیلی خیلی بهتر جواب می دهند و روزی 1 میلیون تومان و حتی بیشتر از آن درآمد داشتند. گفت که من هم روزی بین 500 تا 1 میلیون تومان به پول ایران از این کار درآمد دارم و در روز شاید حتی نیم ساعت هم فعالیت نمیکنم! یک لحظه احساس کردم با یکی از همون تبلیغات مزخرف در اینترنت مواجه شدم یا دوستم میخواد من وارد فعالیت های هرمی و غیر مجاز بکنم. دوستم برام روشن کرد که داره در مورد چه چیزی صحبت می کند. من هم گفتم باشه چند روزی فعالیت میکنم ببینم چطور میشه. چند روز تا چند سال تبدیل شد!

   

  اصلا نمیخوام مثل اون تبلیغات الکی و پوچ که در مورد درآمد در سایت های مختلف وجود دارد بزرگنمایی و انعکاس و با حرف های قشنگ قشنگ کار رو یه جور دیگه. اکثر افرادی که در فضای اینترنت فایلی را به عنوان آموزش کسب درآمد میلیون ها نفر از اینترنت با قیمت دوازده هزار تومان به فروش می رسانند، خودشان به هیچ وجه نمی دانند که چگونه از اینترنت درآمد کسب می کنند و به شما یک فریبکار را به شما می فروشند.کسی که خود را در راه پول نقد می کند چطور باید راه را به شما یاد بدهیم؟

   

  ولی بنده از آن زمانی که با این روش آشنا شده ام تا امروز روزی نبوده است درآمد نداشته باشد و زمانی که برای این کار اختصاص بین نیم ساعت تا یک ساعت در روز است. و بقیه اوقاتم در روز به صرف تفریحات مختلف و بودن در کنار خانواده میم. بنده به هیچ وجه قصد بزرگنمایی و گستردگی ندارم و هرگز مجبور نیستم که حرفم را باور کنم. من این درآمد را دارم و میخواهم آن را با هموطنانم به اشتراک بگذارم. واقعا اگر همه مردم این راه را آشنا و سرشار از درآمد دانستند، دیگه کسی نزدی سمت شغل دیگه نمیرفت! ولی خب اکثر مردم قدرت جادویی اینترنت را باور ندارند و مثلا وقتی این مطلب را مشاهده می کنید با خودشان میگن ولش کن برو بیاییم بکشیم بخوابیم! بنابراین افراد کمی به سمت این کسب و کارهای مورد نظر بنده می روند و برای همین دلیل پتانسیل کسب درآمد آنها بسیار زیاد است.

   

   

   

  * سوالات متداول *:

  1. اگر شما واقعا انقدر درآمد بالایی داشته باشید پس به درآمد حاصل از فروش این آموزش نیاز ندارید. پس چرا آموزش را پولی میفروشید؟ چرا آزاد آن منتشر نمی شود؟

  پاسخ: بگذارید از این روش هایی که آموزش آنها را برای شما بگذارم، به روش های دیگری نیز در اینترنت درآمد داشته باشم و از اینترنت برای استفاده از اینترنت استفاده می کنم. هر کس که محل درآمدشدن اینترنت است، به هر شیوه ای که بتواند درآمد کسب کند. اگر من درآمد بالایی دارم، دلیل این امر این نیست که تجربیات و دانش خود را به رایگان برای همگان به اشتراک بگذارید، زیرا هیچکس معتمد نمی پذیرد. در واقع من تجربیاتم را به دست نیاوردم که بخواهم آن را رایگان در اختیار دیگر قرار دهید. بگذارید یک مثال بزنم کریستیانو رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان است و حقوق بسیار زیادی دریافت می کند و یکی از بزرگترین افراد جهان است. اما با این حال به کارهای تبلیغاتی هم میپردازد و بابت تبلیغاتش پول میگیرد، در حالی که در هیچیک از درآمد حاصل از تبلیغات نیازی ندارد. ولی سعی می کند از تمام پتانسیلش برای درآمد استفاده کند.

   

  2. این کارهایی که از آنها صحبت می کنید در سایت های تبلیغات کلکی، سایت های هری، فعالیت در بازار فارام فارکس و غیره این است؟ اگر هیچ کدام از این موارد پس چیه؟ نمیشه بگید چه کاری؟

   

  پاسخ: خیر هیچ کدام از این ها نیستند. این فعالیت هایی که نام بردید نیازمند سبر و حوصله فراوان است و همچنین سرمایه گذاری بسیار زیاد است و فعالیت در بسیاری از این زمینه ها از لحاظ شری حرام و از لحاظ قانونی نیز غیرقانونی است و اکثر سایت های مرتبط با این فعالیت ها در ایران فیلتر هستند در حالی که روشی که ارائه دهی به هیچگونه سرمایه ای نیازی ندارند و اگر هم داشته باشند بسیار بسیار اندک هستند و اگر به نظم باشید می توانید در همان روز اول راحت باشید که درآمد خود را آغاز کنید.
  خدمتتان می گویم که در آموزش پکیج ما منتشر شده آموزش کامل و قدم به قدم در رابطه با کسب درآمد از بورس مجله ایران، درآمد حاصل از راه اندازی سایت یا فروشگاه و فروش محصولات خود، کسب درآمد از تلگرام، سایت های کسب درآمد در منزل، درآمد از پاپ آپ، درآمد از آپلود ویدیو، و همچنین روش های دیگری برای کسب درآمد از اینترنت نیز وجود دارد (در مجموع می توانم بگویم که به طور حقیقی هر یک از هکرهای اینترنتی که توانایی درآمد دارند، ما آموزش کسب درآمدش را در این بسته بندی قرار دادهایم! بدون شک این بستهی کاملترین بستهی کسب درآمد در سراسر اینتر نت است و همهی روشهای معرفی شده در آن عملی هستند و در عمل کاملا توانایی درآمد دارند). ولی روش اصلی کسب درآمددی که در این بسته آموزش داده شده است و بیشتر تمرکز پکیجمان بر روی آن روش قرار دارد هیچ کدام از فعالیتهایی که در بالا ذکر شد نیستند.
  یک توضیح مختصری در مورد ساختار بسته بندییم ... بعد از پرداخت، 10 عدد لینک دانلود به شما داده می شود که حجم مورد نیاز برای دانلود تمام فایل ها در کل حدود 300 مگابایت است. (این حجم بالا به خاطر کامل بودن و قدم به قدم بودن در آموزش هست). در این بسته روش های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت معرفی و به طور کامل آموزش داده شده که ما اکثرشان را برای شما نام آورده ایم.اما یکی از بخش های این بسته، مربوط به آموزش اصلی روش قرار داده شده در این بسته است که مربوط به روش فوق العاده درآمدزا و سودآوردیست که خدمتتان را بشناسیم. باز هم میگویم این روش هیچ کدام از این فعالیتهایی که در بالا ذکر شده است نیستند و به آنها ارتباطی ندارند. اصل ما این است که ما در اصل این روش را توضیح دهیم ... این روش در واقع یک نوع همکاری در فروش است، اما در همه چیز سختی و مشکلی دیگر انواع کارهای همکاری در فروش ندارد. این فقط خودمان نگوییم بلکه همه خریداران پکیجمان هم بر این باورند. در این کار شما به هیچ وجه نیازی به جمع آوری و حرف زدن ندارید. حتی نیاز به داشتن سایت یا وبلاگ هم ندارید و ما این مسائل را از قبل حل و فصل کرده ایم. حتی اگر کانال تلگرام یا پیج اینستاگرا هم نداشته باشید باز هم مشکلی ... در ضمن این همکاری در فروش در زمینه کالاهای فیزیکی مانند پوشاک و ... نه، بلکه در زمینه همکاری در فروش محصولات کاملا مجازی هستش و از آنجا که این محصولات بسیار با برندهای هستند، بنابراین همکاران می توانند کار راحت و راحتی برای کسب درآمد داشته باشند. تمام فعالیتهای دوستان کاملا در اینترنت قرار دارد و به هیچ وجه فیزیکی و خارج از خانه انجام نمی شود و نیازی به خرید هیچ محصولی هم ندارید. طبعا نیازی به صحبت کردن با افراد و قهر کردنشان برای خرید هم ندارید. خلاصه این روش از همه روش های ارائه شده در بسته های بهتر هست که خودم شخصا بطور کامل و به صورت تصویری آموزش دادم. این روش کاملا تست شده هست و درآمدش تضمینی. هر کس به این آموزش عمل کند قطعا درآمد بسیار خوب خواهد بود. کار بسیار راحت هم هست و هرکس می تواند در همان روزهای اول درآمد خوبی از طریق آن کسب کند. فقط یک نکته باید حتما مدنظر داشته باشید ... آن دسته از دوستانی که با فضای اینترنت آشنایی ندارند و حتی نمی دانند که با ایمیل کار می کنند (مخصوصا بسیاری از خانم های خانه دار که معمولا از این مسائل سر در نمیهورند !!) معمولا قادر به موفق شدن در کسب و کار اینترنتی نیستند، بنابراین پیشنهاد این بسته را خریداری نکنند تا به مشکل نیکورند. اما آن دسته از دوستانی که آشناییشان با فضای اینترنت در حد معمول و متوسط ​​هستند، می توانند از این بسته و همچنین اصلی ما استفاده کنند و درآمد خوبی داشته باشند. هر چقدر بیشتر برای تلاش تلاش مسلما درآمد خیلی بیشتری از آن خواهید داشت ... حتی می توانید در خواب و در خواب هم از آن درآمد! آموزش مربوط به این روش در لینک 10 قرار دارد (پس از پرداخت موفق لینک ها دریافت خواهید کرد).ما اسم این آموزش را در پکیجمن "بهترین آموزش درآمدی موجود در کل اینترنت" گذاشتیم ...

   

  3. آیا این کارها از لحاظ شرعی حلال هستند؟ از لحاظ قانونی مشکلی ندارند؟ درآمدمان از داخل ایران خواهد بود؟

   

  پاسخ: این کارها در صد سالی هستند و هیچ مشکلی از لحاظ شرعی و از لحاظ قانونی ندارند و شما هم می توانید هم از این روش ها استفاده کنید و هم از درآمد آنها لذت ببرید. بله درآمد شما از داخل ایران خواهد بود و هر زمانی که بخواهید به حسابتان انتقال یابد ...

   

  4. شما میگویید که با این روش روزی 1 میلیون دلار در روز تبدیل به یک ساعت کار می شود. خب آگه اینجوری باشه همه مردم بین این کار و کسی که کار نمیره! چجوریه جریان ؟؟

   

  پاسخ: بله، اگر همه مردم این روش را یاد بگیرند همشون میفهمند که تا به حال فرصت از دست رفته و به همین ترتیب گیر کرده اند. ولی خب فقط تعداد اندکی از افرادی که این مطلب را مشاهده می کنند این آموزش را خریداری می کنند و اکثر افراد فکر می کنند این آموزش هم مانند بسیاری دیگر از آموزش ها الکی است و باعث ایجاد درآمد نمی شود! در حالی که از دست دادن بزرگترین فرصت زندگی خود را! بنابراین افراد زیادی به سمت این کار نیندوند و همچنان به سختی و با حقوقی اندکی در دیگر نقاط کار می کنند. و پتانسیل کسب درآمددی این روش ها همچنان باقی می ماند.

   

  5. چه کسانی می توانند از این آموزش استفاده کنند و درآمد کسب کنند؟

   

  پاسخ: ما تیم شما را به صورت قدم به قدم و به طور کامل به شما ارائه خدمات ارائه شده است. اما همانطور که در بالا نیز گفتیم فقط باید یک نکته را داشته باشید ... آن دسته از دوستانی که با اینترنت آشنا نیستند و حتی کار کردن با ایمیل (به ویژه بسیاری از خانم ها که معمولا از این خانم مسائل سر در نمیهورند !!) اغلب قادر به موفق شدن در کسب و کارهای اینترنتی نیستند، بنابراین پیشنهاد می شود که این بسته را خریداری نکنند تا مشکل نداشته باشند. اما آن دسته از دوستانی که آشناییشان با فضای اینترنت در حد معمول و متوسط ​​هستند، می توانند از این بسته و همچنین اصلی ما استفاده کنند و درآمد خوبی داشته باشند.

   

  6. برای کسب درآمد در این زمینه باید سرمایه داشته باشیم؟

   

  پاسخ: اگر بعد از خرید پکیج کلا دیگر هیچ پولی ندارید، پیشنهاد ما را ندهید. (البته این موضوع برای گفتن کارهای دنیا پایدار است و اگر دیدید کسی جایی گفته می شود با یک کار بدون هیچ گونه سرمایه ای می تواند درآمد برسد مطمئن شوید آن فرد دروغگو و کافور است!) در این کار اگر به هیچ وجه پولی نداشته باشید درآمدتان خیلی کم خواهد بود و برای به دست آوردن آن سخت تر هم دارید ... بهتر است حداقل یک سی سی هزار تومن را داشته باشید. (اگر بیشتر بیشتر داشته باشید که بهتر است!). در یکی از فایل های PDF لینک 10 توضیح داده شده است که این پول به چه درد می خورد و باید خرجشده ... وقتی که شما این پول را در جای درستش خرج می شود سود خوب و درآمد خوب خواهد شد ... دوباره تکرار می گویم که درآمد این کار کاملا قانونی و قانونی است ...

   

  7. قیمت آموزش شما برای من گرونه. من از خودم حتی هزار تومن پول هم ندارم و حتی پول خرید آموزش رو هم قراره از دوستم بدهی. اگر این آموزش هم مثل بقیه آموزش های موجود در اینترنت کاربردی نیست و درآمدی ندادید بگید.

   

  پاسخ: دوست عزیز اتفاقا این روش ها برای کسایی مثل شماست که میگید از خودتون 1000 تومن هم ندارید.با این روش فوق العاده به این درآمددی که گفته شده میرسید. نگران بپرسید از دوستتان هم نباشید چون در صداوسیما واقعا دل به کار کردن و نکات گفته شده مطمئنا این پول را از طریق این روش ها می بیند و می بیند. پس دشوار نگران نباشید.

  در مورد قیمت آموزش هم باید خدمت شما عرض کنم که این قیمت به هیچوجه گرون نیست. اگر می بینید که در اینترنت بسته هایی با قیمت ده پانزده تومن یا در نهایت twenty-سی تومن به عنوان درآمد کسب درآمد از اینترنت به فروش می رسد باید بدانید که در آن آموزش چیزی جز غارت و پرت وجود ندارد. چه کسی حاضر است که روشی که بتواند درآمد بسیار بالایی کسب کند، با قیمت 12 تومن به فروش برساند؟ پس باید در این زمینه هوشیار باشید. ما ابتدا این آموزش را با قیمت 200،000 تومان گذاشتیم. اما به دلیل درخواست های مکرر شما دوستان مبتلا به ناتوانایی در پرداخت این هزینه 75٪ تخفیف ویژه اختصاص داده شده و اکنون این بی نظیر آموزش با قیمت 50،000 تومان قابل خرید است (البته 200 هزار تومان هم از درآمد حاصل از این روش هیییچی نیست ) همچنین در این بسته بندی فوق العاده برای آموزش درآمد، چند برنامه بسیار جذاب و جذاب و ناخوشایند به صورت رایگان و به عنوان هدیه به شما عزیزان قرار داده شده است که در سایر سایت ها با قیمت بسیار بالا فروش می باشد. حالا دیگر مجبورید! با این 50 تومان می توانید با یک بخار دمپایی بخرید، و یا این مبلغ کمی برای صرفه جویی در آموزش و یادگیری با استفاده از آن به راحتی ممکن است این 50 تومان در عرض دو سه دقیقه دریافت کنید.


  * توجه * * توجه *

  لطفا قبل از اینکه هرگونه پیغامی به ما بدهید نکات زیر را باید دقیقا مطالعه کنید. در صورت وجود پیام به ما و سوال و یا درخواستی از ما که پاسخ آن در میان نکات زیر موجود است، پشتیبانی به هیچ وجه نمیتواند پاسخ شما.

  نکته 1 * زمان پاسخگویی از 10 دقیقه تا حداکثر 5 روز است. لطفا دریافت پاسخ شقبا باشید.

  قابل توجه خریداران گرامی:

  نکته 2 * هنگام خرید مطمئن باشید که باید آدرس ایمیل خود را کاملا درست وارد کنید. به این معنی که حتی یک کلمه از آن هم اشتباه ننویس باشید (توجه داشته باشید که آدرس ایمیل www ندارد ... همچنین توجه داشته باشید که به درستی نوشتن gmail در ایمیل شما! بعضی ها اشتباه می نویسند و لینک ها به ایمیل آنها ارسال نمی شوند !) بعد از "پرداخت موفق" یک نسخه از لینک ها به ایمیلتان ارسال خواهد شد. در صورتیکه بعد از "پرداخت موفق" به هر دلیلی صفحه دریافت لینک را دریافت نکنید یا از آن بیرون بیایید، به ایمیلتان مراجعه کنید و از طریق لینکهایی که به ایمیلتان ارسال شده اقدام به دانلود کنید .

   

  نکته 3 * برای دانلود فایل ها با گوشی آندروید از نرم افزار ADM استفاده کنید. این برنامه بهترین نرم افزار مدیریت دانلود برای گوشی های اندرویدی هست. اگر این برنامه را ندارید می توانید به راحتی از اینترنت دانلود و نصب کنید. در کافه بازار هم موجود هست. دوستانی هم که سیستم عامل گوشیشون IOS دارند بایداز یک مدیر خوب مانند IDM استفاده کنند تا در دانلود فایل ها با مشکلی مواجه نشوند .

   

  نکته 4 * فایل هایی که دانلود می شوند با فرمت zip (zip) هستند. برای استفاده از آنها باید باز شده و محتویات داخل آنها استفاده کنید. باید از برنامه winrar استفاده کنید و فایل ها را خارج کنید. اگر این برنامه رو ندارید باید از اینترنت دانلود کنید. همچنین نسخه موبایلشوجود و همچنین نسخه کامپیوترش (البته بیشترین تلفن همراه این برنامه را دارد.)

   

  نکته 5 * در صورت وجود پس از رعایت موارد فوق، بارگیری یا استخراج و باز کردن فایل ها مشکلی داشتید که از یک کامپیوتر برای دانلود یا استخراج فایل ها استفاده می کنید. یعنی با استفاده از یک کامپیوتر (اگر خودتان کامپیوتر ندارید از مال شما یا کافی نت استفاده کنید) وارد شوید و با استفاده از برنامه Download IDM Manager از طریق لینک های ارسال شده به ایمیل شما اقدام به دانلود فایل ها می شود. سپس فایل های دانلود شده را با استفاده از winrar نرم افزار حذف و استفاده کنید . نحوه استخراج فایل های زیپ با استفاده از winrar در رایانه به این صورت است که ابتدا برنامه winrar را نصب کنید سپس بر روی فایل زیپ مورد نظر راست کلیک کنید و گزینه extract اینجا را کلیک کنید تا فایل مورد نظر به آسانی استخراج و قابل استفاده باشد.

  نکته 6 * در صورتی که پس از رعایت همه نکات، بعضی از فایل ها پس از دانلود در هنگام خروج پیام خطا نمی دهند و باز نمی شوند (معمولا برخی از افراد در مورد لینک های 8 یا 9 با این مشکل مواجه می شوند) این مشکل 100 درصد به خاطر آنتی ویروستان هست. در چنین مواقعی برخی از آنتی ویروس ها بعضی از این فایل ها را به اشتباه شناسایی می کنند و فایل ها را حذف می کنند. بدین دلیل، هنگام خروج فایل، خطا ظاهر می شود و فایل باز نمی شود. اگر این مشکل برایتان وجود داشته باشد، ابتدا قبل از دانلود آنتی ویروستان به صورت موقت، پس از آن دانلود کنید و لینک مربوطه را از حالت زیپ خارج کنید. پس از آن برای قرار دادن آنتی ویروستان با فایل های مربوطه کاری نداشته باشید و آنها را حذف نکنید، فایل مربوطه را در لیست انتی ویروس ها قرار دهید. نحوه قرار دادن یک فایل در فهرست عفونت های آنتی ویروس می توانید به راحتی با یک راه ساده در اینترنت یاد بگیرید.

  نکته 7 * در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت قابل قبول صفحه بانک را نبندید، حتما سبد دکمه رنگ «تکمیل خرید» را کلیک کنید تا به صورت خودکار به فروشگاه هدایت شو و پرداخت شما تایید شود و به طور کامل موفق باشید و لینک به شما قرار دادن در صورت موفقیت پس از پرداخت، مرورگر شما پیامی را نشان می دهد روی دکمه Continue کلیک کنید تا فرآیند خرید کامل شود. دقت كنيد در صورتي كه پس از پرداخت در صفحه بانک، روی دکمه سبز رنگ «تکمیل خرید» را کلیک نكنید و به فروشگاه هدایت نمی شود. خرید شما ناقص است و پرداخت شما به صورت ناموفق انجام می شود و نمی توان دریافت پیوند ها و دانلود فایل ها. یعنی مبلغ حسابتان کم می شود، اما دریافت لینک های دانلود نمی شود. در چنین شرایطی مبلغ پرداختی پس از چند ساعت یا نهایتا چند روز (حداکثر 72 ساعت) به صورت اتوماتیک توسط سیستم بانکی کشور به حساب شما بازگردانده خواهد شد. توجه داشته باشید وقتی که مبلغ به صورت خودکار به حسابتان بازگردانده می شود، بانک پیام شما برای شما ارسال نمی شود. پس اگر خواستار بازگشت مبلغ اطمینان شوید باید باشید.

  قابل توجه دیگر کاربران محترام :

   

  نکته 8 * سوالاتی که پاسخ آنها مشخص است یا قبلا شرح داده شده است نظیر "آیا واقعا واقعا قابل درک است؟"پاسخ داده نمی شود .

   

  نکته 9 * صحبت از جمله "من یک دانشجو بدبخت هستم و ..."، "من از یک خانواده و فقیر هستم و ..." و معروف اینها پاسخ نمیدهند . مواردی از قوانین سایت :


   

  نکته 10 * تیم پشتیبانی سایت در روزهای تعطیل رسمی (به علاوه روزهای پنج شنبه) تعهدی به پاسخگویی ندارد .

   

  نکته 11 * مسئولیت تایپ اشتباه آدرس ایمیل در هنگام خرید برعهده کاربران است، رسیدگی به تمام درخواست ها و پشتیبانی کاربران بر اساس ثبت نام بودن خریدشان در سیستم فروش سایت، بنابراین در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت فرمائید و شماره پیگیری خرید را یادداشت فرمایید تا در صورت ارائه مشکل ارائه شود .

   

  نکته 12 * اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام به سامانه به صورت محرمانه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی به هیچ شخص یا سازمان نمی خواهد سیستم جز سطح اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام هیچ اطلاعات دیگری دریافت نمی کند .

   

  نکته 13 * توصیه می شود کاربران در هنگام پرداخت اینترنتی همچنین ایمیل خود را وارد کنند تا یک نسخه از پرداخت قبض نیز با ایمیل دریافت کنند تا در صورت نیاز به ارائه پیگیری کد و عدم ثبت پیگیری کد در هنگام خرید، می توانید با مراجعه به ایمیل خود را کد پیگیری خرید را ملاحظه کنید .

   

  نکته 14: پیگیری خرید از ناموفق و دانلود ناموفق (احتمالی) مربوط به ارائه شماره پیگیری یا دقیق ایمیل (و یا اسم و خانواده دقیق که در هنگام خرید وارد شده است) توسط کاربر خریدار است و صحیح است که در صورت عدم ارائه پیگیری شماره یا ایمیل دقیق (یا اسم و فامیل دقیق) خرید، سایت ما هیچ هیچ تعهدی مبنی بر پیگیری خرید و ارائه خدمات به کابر ندارد .  نکته 15 * پس از پرداخت موفق لینک های دانلود بلافاصله برای شما ظاهر خواهند شد. همچنین یک نسخه از لینک های دانلود به آدرس ایمیلی که در هنگام خرید وارد شده اند ارسال خواهد شد. به همین دلیل بعد از پرداختی که لینک ها برای شما ظاهر می شوند به هر دلیلی از صفحه لینک خارج شده اند، به ایمیل شما مراجعه کرده و از طریق لینک هایی که به ایمیلتان ارسال شده اقدام به دانلود فایل ها.

   

  ( برخی دیگر از قوانین سایت در میان توضیحات مختلف در قسمت "سوالات متداول" و همچنین قسمت "دیدگاه های کاربران" بیان شده ... بنابراین کامل مطالعه بفرمایید .)

   

  دریافت فایل

    انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 305

  برچسب های مهم

  کسب درآمد 5 میلیونی با ضمانت بازگشت وجه بدون قید و

  کسب درآمد 5 میلیونی با ضمانت بازگشت وجه بدون قید و

  آموزش کسب درآمد پنج میلیون تومان به بالا در ماه با تضمین بازگشت وجه بدون قید و شرط با قیمت 9000 تومان شاید با جرات بتوانم بگویم شمایی که این آموزش را می خوانید یک فرصت ایده آلی برای شما پیش آمده که از آن استفاده نمایید. لطفا اگر خصوصیات زیر را دارید این صفحه را مطالعه ...

  افزایش سایز آلت تناسلی به روش Big Size

  افزایش سایز آلت تناسلی به روش Big Size

  اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! آیا از کوچکی آلت خود رنج میبرید؟ آیا زودانزالی دارید؟ آیا میخواهید یک بار برای همیشه مشکلات جنسی خود را رفع کنید؟ آیا میخواهید قدرت جنسی خود را افزایش دهید؟ در اين ...

  افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

  افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

  گروتالرداینامیک روش جهانی برای افزایش قد سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا بشوید چند نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم،خیلی اتفاقی توسط یکی از دوستانم با این متد آشنا شدم و قبل از آن همه روشها رو برای ...

  کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری

  کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری

  نام کتاب: کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ و ژانت کلوسکو حجم: 650 مگابایت تعداد فایل: 3 پکیج با 50 فایل صوتی + کتاب پی دی اف مدت کتاب: 14 ساعت و 38 دقیقه + 5 ساعت و 34 دقیقه نویسنده گان: جفری یانگ و ژانت کلوسک ترجمه: دکتر حمید ...

  بازی فوتبال99(الون۳)نسخه اورجینال

  بازی فوتبال99(الون۳)نسخه اورجینال

  World soccer winning Eleven3 -Japan for free on Android _this is good game for a smartphone or tablet. بازی فوتبال winning Eleven3 (الون۳) اندروید اورجینال نسخه ژاپنی توسط شرکت کونامی (konami)با پیشرفت هایی دوباره منتشر شد. ( اجرای تمام بخشهای بازی همراه با صدا) یکی از جذاب ترین و خاطره انگیز ترین بازی پلی استیشن ...

  کتاب تاریخچه و مکاتب روان شناسی دکتر غلامحسین

  کتاب تاریخچه و مکاتب روان شناسی دکتر غلامحسین

  کتاب تاریخچه و مکاتب روان شناسیدکتر غلامحسین جوانمردانتشارات پیام نور ...

  کسب درامد اینترنتی روزی 500 هزار تومان

  کسب درامد اینترنتی روزی 500 هزار تومان

  به نام خدا آموزش کامل کسب درآمد از اینترنت (کاملا حلال و قانونی) این پکیج بهترین پکیج کسب درآمد از اینترنت می‌‌باشد و قطعا شما رو به درآمد رویایی می‌رساند!!! روش‌هایی که در این پکیج آموزش میدهیم کاملا تضمینی و تست شده می‌باشد و ما خودمان از همین روش ها به ...

  عملی ترین راه درآمدزایی از

  عملی ترین راه درآمدزایی از

  سلام دوست خوبم ازت میخوام با دقت این متنو کامل بخونی، شاید خوندن این متن آینده تورو تغییر بده. همیشه از بچگی وقتی صحبت پول میشد به فکر این بودم که بی زحمت پول در بیارم، البته الان فهمیدم بی زحمت بی زحمتم نمیشه ولی خیلی فرق داره شما چقد برای پولی که درمیارید زحمت ...

  دانلود کتاب من او را دوست داشتم

  دانلود کتاب من او را دوست داشتم

  معرفی کتاب من او را دوست داشتم «من او را دوست داشتم» نوشته آنا گاوالدا(-۱۹۷۰)، نویسنده فرانسوی است. این رمان داستان خانواده‌ای است که پدر خانواده به‌طور ناگهانی همسر و دو دخترش را ترک می‌کند و ماجراهایی را رقم می‌زند که موجب واکاوی و شناسایی شخصیت واقعی پدر، ...

  کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد

  کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد ویراست محمدنقی براهنی جدیدترین ویراست این کتاب دو جلد است که قیمت آن حدود 70000تومان است اما این نسخه pdf با وجود قدیمی بودن هیچ تفاوتی با نسخه جدید از نظر محتوا ندارد 726 صفحه سال چاپ1389 ...

  پكيج بورس هومن مقراضی

  پكيج بورس هومن مقراضی

  « 100% دانشجویانی که این مسیر را تا انتها طی کرده اند به سودهای خیلی خوبی رسیده اند. این میزان از موفقیت اتفاقی نیست. » معامله گران حرفه ای برای رسیدن به موفقیت مراحلی را پشت سر می گذارند. ما این مراحل را در 2 دوره آموزشی برای شما ارایه می دهیم. دوره اول ، -کسب درآمد از ...

  کتاب الگو و برش به روش متری زنانه

  کتاب الگو و برش به روش متری زنانه

  توضیحات: انتشارات قطره منتشر کرد: -در این كتاب به منظور طراحی لباس، روش‌های تهیه الگو آموزش داده می‌شود .این كتاب برای مبتدیان، هنرجویان سطح متوسطه و علاقه‌مندان طراحی تدوین شده است .در كتاب حاضر، شیوه ساخت الگوهای اولیه دامن، شلوار، بالاتنه، آستین، پیراهن، یقه و ...

  مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

  مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

  کتاب آموزش تعمیر لامپ کم مصرف همانطور كه مي دانيد لامپ هاي كم مصرف بعد از مدتي ديگر روشن نمي شوند و نياز به تعمير دارند در بيشتر اين موارد مي توان با ساده ترين وسايل لامپ را در منزل تعمير كرد این مجموعه دارای 5 کتاب است که در آن نحوه عملکرد و روش های عیب یابی لامپ کم ...

  کاملترین کتاب آموزش تعمیر لوازم خانگی

  کاملترین کتاب آموزش تعمیر لوازم خانگی

  تعمیرات لوازم خانگی یاد بگیر و درآمد کسب کن مثل خیلیای دیگه همین امروز اقدام کن فردا خیلی دیره کامل ترین و بهترین پکیجی که تو عمرتون دیدین توضیحات محصول: در ” کاملترین کتاب آموزش تعمیر لوازم خانگی” شما با تمام جزئیات ...

  کسب درآمد از اینترنت به صورت آسان و کاربردی

  کسب درآمد از اینترنت به صورت آسان و کاربردی

  آموزش کسب درآمد حداقل 2 میلیون تومان به بالا در ماه با ضمانت بازگشت وجه فقط 20000 تومان *سلام دوست عزیز اگه دوست داری برای خودت درآمد اینترنتی خوبی بدون صرف وقت زیاد داشته باشی این متنو بخون: بدون شک یکی از بهترین لذت هایی که من تجربه کردم کسب درآمد از اینترنت ...

  تاریخ ادبیات لقمه مهرو ماه

  تاریخ ادبیات لقمه مهرو ماه

  کتاب تاریخ ادبیات کنکور مهرو ماه که بیشتر بصورت مصور بوده و شما میتواند با دریافت ان بر روی گوشی موبایل و یا تبلت خود از ان در هر فرصتی استفاده کنید و به راحتی تاریخ ادبیات کنکور را به وسیله کد ها و تصویر سازی های ذهنی و همچنین تصاویر جذاب ان به راحتی یاد ...

  ممبر پلاس برلیان

  ممبر پلاس برلیان

  امکانات: +افزایش ممبر فیک + افزایش بازدید +افزودن عضو به کانال,گروه,ربات +افزودن همزمان به ده کانال موارد لازم جهت استفاده: تی دیتا ======================== ==================== =============== ======== ==== == = ...

  دریافت فایل : ممبر پلاس برلیان
  خرید و دانلود کتاب تاریخ ایران دکترعبدالحسین

  خرید و دانلود کتاب تاریخ ایران دکترعبدالحسین

  دانلود کتاب تاریخ ایران دکتر زرین کوب pdf شامل جلد 1و 2 معرفی کتاب جلد ۱ این کتاب جلد اول از مجموعه تاریخ مردم ایران نوشته زنده یاد عبدالحسین زرین کوب می باشد. این جلد به تاريخ قبل از اسلام ايران (تاریخ ایران باستان) مربوط مي‏ شود. از آنجا كه طبق شاهنامه، تاريخ قبل از اسلام ...

  دانلود کتاب -پدر پولدار، پدر بی پول-

  باباي دارا، باباي ندار ثروتمندان به فرزندان خود در زمينه كاركرد پول چه چيزي مي آموزند، كهنادارها و اعضاي طبقه مياني جامعه از آن غافلند! ما دوران گذشته را پشت سر گذاشته ايم و به زمانه اي رسيده ايم كه علم و ثروت در يك راستا قرارگرفته اند. علم و ثروت بحث امروز ...

  پاورپوینت فصل پانزدهم تئوری حسابداری (جلد 2)

  پاورپوینت فصل پانزدهم تئوری حسابداری (جلد 2)

  Welcome to VirgooL.net مقاله ، پاورپوینت ، پایان نامه ---- ویرگــ ، ــول ViRGooL.net ---- پاورپوینت و مقاله موضوع : پاورپوینت فصل پانزدهم تئوری حسابداری (جلد 2) تألیف دکتر ساسان مهرانی، دکتر غلامرضا کرمی، مهتاب جهرومی و سیدمصطفی سیدحسینی مباحث پاورپوینت : - مقدمه - تعریف ...

  دوره جامع فروش در آمازون و علیبابا

  دوره جامع فروش در آمازون و علیبابا دوره جامع فروش در آمازون و علیبابادوره جامع فروش در آمازون و علیبابا دوره جامع فروش در آمازون و علیبابا دوره جامع فروش در آمازون و علیبابا دوره جامع فروش در آمازون و علیبابا دوره جامع فروش در آمازون و علیبابادوره جامع فروش در آمازون و ...

  نقشه کامل شهرک جدید سهند

  نقشه کامل شهرک جدید سهند

  ما برای شما باکس کاملی از شهرک جدید سهند رو برای شما گذاشتیم تا در صورت لزوم از آن بهره کامل و مفیدی را از آن داشته باشید هدف ما این است که نگران هیچ چیزی نباشید ما تمامی نیاز های شما رو بر آورده میکنیم و با ما مشکلات با شما کاری ندارند این باکس شامل تمامی نقاط شهرک سهند ...

  پکیج جامع کنترل خواب (رویای شفاف)+ویدیو

  پکیج جامع کنترل خواب (رویای شفاف)+ویدیو

  منظور از رویای شفاف خودآگاهی در خواب است. یعنی فرد می داند که دارد خواب می بیند و خوابش بسیار روشن و واقعی به نظر می رسد و توانایی کنترل کامل خوابش را در اختیار دارد و میتواند هر کاری را که دوست دارد انجام دهد. برخی فواید خواب شفاف: اجزای پکیج شامل: تگ ...

  دانلود نمونه سوالات فرزکاری درجه 2

  دانلود نمونه سوالات فرزکاری درجه 2

  این بسته پیشنهادی که توسط سایت نسیم بوک جمع آوری شده شامل: 210نمونه سوال تستی باجواب نام محصول: دانلود نمونه سوالات فرزکاری درجه 2 تعداد آزمون: 13 دوره تعداد مجموع سوالات: 500نمونه سوال با جواب آزمون ادواری نمونه سؤالات فنی حرفه ای فرزکاری درجه 2 می باشد که در ...

  درامدزایی در خواب! (تعجب نکنید! بخوانید)

  درامدزایی در خواب! (تعجب نکنید! بخوانید)

  -روش درامدزایی در خواب!- وارن بافت (سومین فرد ثروتمند دنیا) : سلام بازدیدکننده عزیز از آموزشگاه آنلاین معجزه، با این پکیج آموزشی شما تمامی روش های قانونی و حلالی ک میتونید باهاشون حتی توی خواب هم از اینترنت پول در بیارید رو کامل و با ذکر جزئیات و تجربیات ...

  کسب و کار اینترنتی در منزل

  کسب و کار اینترنتی در منزل

  کسب درآمد میلیونی اینترنتی و تضمینی در منزل جدید ترین و مطمئن ترین روش کسب درآمد در سال 1394 تعهد و ضمانت ما : در عرض فقط یک ساعت اول کسب درآمد نمایید بعد از درآمد آن این مجموعه را خریداری نمایید می دانیم همه ما از مطالب تبلیغاتی و الکی که در مورد کسب و کار اینترنتی است خسته ...

  کتاب « الفبای جامع ثروت » برای دانلود (۴۰۰ صفحه

  کتاب « الفبای جامع ثروت » برای دانلود (۴۰۰ صفحه

  قوانین کسب درآمد چیست؟ ذهن پولدار چگونه کار می کند؟ وجود پول ساز چگونه وجودی است؟ چرا بعضی افراد با اینکه سخت کار می کنند هیچ وقت پولدار نمیشوند؟ ذهن فقرا با ذهن پولدار چه تفاوتی دارد؟ نوع مشاغل انسان های پولدار کدام است؟ چرا اکثر مردم از پیشرفت و بهبود وضع مالی ...

  ثروتمند شدن حق شماست !! امتحان کنید!!!

  ثروتمند شدن حق شماست !! امتحان کنید!!!

  قانون جذب به زبان ساده می گوید: به هر چیزی فکر کنی به طرف تو جذب می شود!! این قانون شاید چیز عجیبی به نظر برسد، اما اگر شما به گذشته خود بنگرید، متوجه خواهیم شد که این قانون همیشه در زندگی ما بوده و ما بی آن که بدانیم از آن استفاده می کردیم و شگفتزده خواهیم شد. شما هم ...

  کتاب جادوی باور اثر کلود مایرون بریستول

  کتاب جادوی باور اثر کلود مایرون بریستول

  نسخه پی دی اف حجم: 10 مگابایت تعداد صفحه: 336 توضیحات کتاب: آیا به نظر شما قدرت، عامل و یا علم خاصی وجود دارد که تنها بخش محدودی ازمردم به این قدرت مافوق تصور دسترسی داشته و با استفاده از این ابزار زندگی سازنه تنها همه مشکلات خود را برطرف می کنند بلکه به سعادت و ثروتی دست می ...

  سایه های ملکوت

  سایه های ملکوت

  نرم افزارهای شبیه سازی شده برخی اماکن مقدس رونمایی شد به علت استقبال كاربران گرامي و در خواست هاي زياد فقط تا پايان مهر ماه با 50 درصد تخفيف به فروش مي رسد . برای تولید و ساخت این نرم افزارها بالغ بر دو سال وقت صرف شده است که با حمایت و همیاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ...

  دریافت فایل : سایه های ملکوت

  مطالب تصادفی

  • کسب درآمد روزی 1 میلیون تومان

  تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد